Rezone

ZŁOTOPOLSKA 5


Inwestycja przy ul. Złotopolskiej na Targówku Mieszkaniowym powstała z myślą o ludziach, którzy cenią sobie jednocześnie spokój i łatwy dostęp do centrum miasta.

Prosta, ponadczasowa architektura, spokojna okolica i dużo zieleni. oferowane przez nas mieszkania znajdują się w kameralnym, pięcio-piętrowym budynku. Bogata infrastruktura okolicy: przedszkola, szkoły, supermarkety oraz dobra komunikacja - na 2019 rok planowane jest otwarcie przystanku metra, ułatwią państwu organizację życia w nowym domu.

Na poziomie –1 znajduje się garaż, na parterze mieszczą się lokale handlowe, natomiast na pozostałych pięciu kondygnacjach mieszkania 
o zróżnicowanych metrażach i funkcjonalnych planach. Duże drewniane okna zapewniają maksymalne doświetlenie pomieszczeń. Większość mieszkań posiada balkony, a budynek wyposażony jest 
w cichobieżną windę, domofony oraz inne udogodnienia zapewniające państwu najwyższy komfort mieszkania.

Dobra architektura to nie tylko troska o komfort mieszkańców, ale również o środowisko naturalne. W trosce o otoczenie, w budynku zainstalowaliśmy zielony, porośnięty trawą dach. Ponadto, do wykończenia wnętrz i elewacji budynku wykorzystaliśmy materiały wysokiej jakości.

WYBIERZ APARTAMENT DLA SIEBIE
Parter
1 piętro
NR POKOJE POW. M2 BALKON DO POBRANIA STATUS CENA
1 101 M2 BRAK NIEDOSTĘPNE

STANDARD APARTAMENTÓW


- drewniane panoramiczne okna o wysokości 240 cm,
- światłowody doprowadzone do mieszkań,
- wysokość lokali: 270 cm,
- cichobieżna winda marki Kone,
- zielony dach,
- wentylacja mechaniczna,
- drzwi wejściowe do lokali antywłamaniowe i przeciwpożarowe,
- w budowie przystanek metra Targówek II, 300 metrów od budynku,

95 % powierzchni sprzedanej przed zakończeniem budowy.

PARAMETRY INWESTYCJI


Całkowita liczba mieszkań: 30
Liczba kondygnacji naziemnych: 6
Liczba lokali usługowo-handlowych: 3
Liczba miejsc parkingowych: 25
Wielkość mieszkań: 38 - 77 m2
Parking: podziemny

Projekt: Ruszkowski Architekci

Inwestycja otrzymała pozwolenie na użytkowanie.

LOKALIZACJA


Inwestycja umiejscowiona jest na prawobrzeżnej stronie Warszawy, przy ul. Złotopolskiej na Targówku.

Dzielnica dzieli się na cztery części: Bródno, Zacisze – Elsnerów (zabudowa jednorodzinna), Targówek Przemysłowy oraz Targówek Mieszkaniowy. Obszar całkowity Targówka to 2460 ha.

Ponad 30% dzielnicy zajmują tereny zielone: Park Leśny Bródno, Park Bródnowski, Park Wiecha oraz skwery i zieleń przydrożna. dzięki licznym inwestycjom Targówek szybko się rozwija doganiając tym samym dzielnice położone po drugiej stronie Wisły. W ostatnich latach wybudowano np. 13 km ścieżek rowerowych.


Infrastruktura

Władze dzielnicy przywiązują szczególną uwagę do opieki nad „zielonymi płucami“ Targówka, czyli terenami zielonymi. Park Bródnowski po raz ostatni został zmodernizowany w 1997 r. Obecnie planowane są kolejne prace na jego terenie: wybudowanie nowych placów zabaw dla dzieci, modernizacja stacji uzdatniania wody, budowa estrady, ogrodzenie całego parku, remont pawilonu w którym mieszczą się łazienki oraz inwestycje w szatę rośliną. Nieco mniejszy Park Wiecha został poddany gruntownej modernizacji 
w 2003 r. w tym czasie przebudowano główną oś parku, ustawiono nowe ławki, pergole i kwietniki. dodatkowo w parku znajdują się cztery fontanny nadające temu miejscu wyjątkowy charakter.

Targówek dysponuje nowoczesną siecią dróg, która ułatwia poruszanie się po dzielnicy oraz gwarantuje szybki dojazd do centrum Warszawy bez konieczności stania w korkach. W ostatnich latach wybudowano m.in. ul. Św. Wincentego, ul. Budowlaną, ul. Rembielińską, ul. Zabraniecką, 
przebudowano rondo „Żaba“ oraz wiadukt łączący ul. Radzymińską z ul. Księcia Ziemowita. W 2019 rok, w odległości ok. 300 m. od naszej inwestycji planowane jest otwarcie przystanku metra. Liczne inwestycje w infrastrukturę zostały docenione nie tylko przez mieszkańców dzielnicy, ale również przez deweloperów – na Targówku powstają nowe osiedla zmieniające jego krajobraz.

Rekreacja & Sport

Oprócz infrastruktury, na obszarze dzielnicy powstają nowe ośrodki rekreacyjno – sportowe. Za przykład mogą posłużyć pływalnia „Polonez“ przy ośrodku sportu i rekreacji (ul. Łabiszyńska 20) oraz pływalnia rehabilitacyjno – oświatowa „Muszelka“ (ul. Balkonowa 2/4). 
W ostatnich latach powstały również hale sportowe przy ul. Ossowskiego 
i Turmonckiej.


Kultura i Oświata

Targówek to również instytucje kulturalne. Mieszkańcy mają do dyspozycji bibliotekę publiczną dzielnicy Targówek, dwa domy kultury: „Świt“ oraz „Zacisze“, kino filmów szkolnych „Świt“ oraz multikino Silver Screen. Na terenie Targówka w niedalekiej odległości od naszej inwestycji swoją siedzibę ma znany w całej Warszawie Teatr Rampa. Dzielnica charakteryzuje się dużą ilością placówek oświatowych. Na Targówku znajduje się 16 szkół podstawowych (w tym 5 niepublicznych), 8 szkół gimnazjalnych (w tym 3 niepubliczne), 7 szkół ponadgimnazjalnych, uczelnia warszawska im. Marii Skłodowskiej-Curie oraz prywatna szkoła muzyczna I i II stopnia pod patronatem chrześcijańskiego stowarzyszenia muzyków „Missio Musica“. Dodatkowo żłobki, przedszkola i szkoły językowe.


Zalety dzielnicy

Targówek, dzięki swojemu położeniu blisko centrum miasta oraz tras wylotowych z Warszawy, jest atrakcyjnym miejscem do zamieszkania. Dzielnica łączy w sobie obszary mieszkaniowe, handlowe oraz produkcyjne, co sprawia że jest również atrakcyjna dla inwestorów. Targówek to również kompleksy handlowe: Carrefour, Castorama, Ikea, Decathlon, Obi, a od 1996 r. Centrum Handlowe Targówek (liczne sklepy, restauracje, punkty usługowe). Od niedawna dzielnica posiada również nowoczesne kino Silver Screen. Dzięki rozsądnym inwestycjom Targówek przestał być nazywany sypialnią Warszawy, a stał się integralną częścią stolicy i został włączony w strukturę organizacyjną Urzędu m.st. Warszawy.